Firemní logo TGB entrance, s. r. o.

Červenec 2020
Generální repase dvou tripodových turniketů. Staré turnikety byly repasovány výměnou řídící jednotky a celého pohonného ústrojí. Z původního turniketu zůstalo pouze šasi. Postupně byly repasovány dva ze čtyř turniketů.

Duben 2020
Osazení vjezdu k nové administrativní budově Mercedes-Benz Truck v pražských Stodůlkách dvěma závorami. Otevírání pomocí kamery s rozpoznáváním RZ vozidel. Více na našem facebooku.

Březen 2020
V měsíci březnu jsme nainstalovali zadní bezobslužný průchod obchodního oddělení pivovaru Staropramen. Jedná se o senzorovou bariéru se skly, vysokými 1800 mm.

Březen 2020
Venkovní bezobslužný turniket pro průchod zaměstnanců z parkoviště osobních vozidel do areálu výrobního podniku CPI Energo.

Únor 2020
V průběhu zimy instalujeme vstupní a parkovací systém pro Fit Centrum Gymit! Turnikety jsou osazeny do vstupů k jednotlivým sportovištím a to včetně wellness zóny. Parkovací systém zahrnuje počítání vozidel a odjezd tzv. "katrem".

Leden 2020
V lednu byla provedena výměna turniketů na bobové dráze Lipno. Zárověň byla provedena reinstalace řídícího systému.

Leden 2020
Bratislavské sídlo Tesca jsme v lednu osadili třemi senzorovými bariérami. Čtečky bezkontaktních karet jsou umístěny pod sklem turniketu a neruší tak celkový vizuální dojem.

Leden 2020
Dvojice vjezdových závor s hlídáním výšky vozidla pro areál Mercedes-Benz Truck. Závora na fotce disponuje takovými rozměry, že se nám ani nevešla do záběru (9 m).

Listopad 2019
Pro hlavní vstup centrály Tesco sídlící v pražském nákupním centru Eden jsme instalovali vstupní turnikety.

Budova nemocnice v Sedlčanech

Říjen 2019
V říjnu jsme mimo jiné vypracovali projekt slaboproudu pro nemocnici v Sedlčanech. Projekt se týkal tří budov a dohromady deseti pater.

Říjen 2019
Pro SVJ U Strže jsme instalovali závoru k vjezdu na parkoviště, automatické pohony dveří a digitální zvonkové tablo.

Říjen 2019
Pro muzeum Antonína Dvořáka v Nelahozevsi jsme připravili projekt slaboproudu.

Říjen 2019
Na pražském Smíchově jsme instalovali turnikety a vjezdové závory pro nově vybudovaný objekt SmichOff.

Srpen 2019
Na stadionu FK Teplice byl doplněn přístupový systém o 4 turnikety za účelem zkapacitnění průchodu návštěvníků na stadion.

Červenec 2019
Pro výrobní a logistický závod DSV jsme dodali systém kontrolovaného vjezdu pro kamiony. Konrola probíhá pomocí venkovního bezobslužného kiosku.

Červenec 2019
Pro připravovanou rekonstrukci Cukrovarnického paláce jsme vypracovali bezpečnostní studii.

Červen 2019
Pro areál Skanska v pražských Letňanech jsme dodali a nainstalovali teleskopickou šestimetrovou bránu s ovládáním na mobilní telefon a dálkový ovladač.

Květen 2019
V květnu 2019 jsme realizovali řízení a kontrolu vjezdu do nově vybudovaného podniku Swissform v Nové Roli.

Březen 2019
V březnu 2019 začala výstavba nemocnice Bory u Bratislavy. Pro kontrolu pracovníků stavby jsme dodali vysoký turniket s přístupovým systémem "site gate" pro stavby.

Únor 2019
V únoru 2019 byl předán do užívání automatický pokladní systém kontroly vstupu na zimním stadionu v Teplicích. Tento systém skýtá dvě automatiké pokladny a dva turnikety.

Leden 2019
Pro nové skladovací prostory firmy Johnson Controls Batteries jsme nainstalovali kontrolovaný vstup zaměstnanců. Jeden dvojitý tripodový turniket doplněný o branku.

Leden 2019
Začali jsme pěkně z ostra, 2. ledna jsme nainstalovali turniket v objektu DB Schenker ve Strančicích. Jedná se o senzorovou bariérou kontrolovaný přístup do prostor skladů.

Prosinec 2018
Před Vánocemi je připraven ke spuštění přístupový systém turniketového vstupu do výstavních prostor Národního muzea v Praze. Akceptace vstupenky s čárovým kódem (mobil, tablet) v kombinaci s bezkontaktní permanentní kartou (RFID). Systém přebírá informace z prodejního systému Národního muzea.

Říjen 2018
Osazení venkovního vstupu třemi turnikety a jednou otočnou brankou a instalace mobilního přístupového systému, skládajícího se z pěti turniketů a jedné otočné branky. Systém je mobilní, jelikož je instalován do přemístitelných podlážek.

Více fotografií

2018
Placené parkování na mince, placený vstup na toalety s tiskem voucheru.

Více fotografií

2018
Placený vstup na toalety v motelu Pávov, který se nachází na dálnici D1 km 112 směr Brno. Tisk voucheru na slevu v restauraci.

Více fotografií

2018
V roce 2018 byla realizována zakázka placeného vstupu na toalety v Jindřichově Hradci. Dvě senzorové bariéry s mincovníky a tiskárnami účtenek.

Více fotografií

2018
V roce 2018 byl instalován systém placeného vstupu na toalety v obchodním centru na Hoře Sv. Šebastiána.