logo

Aktuality Zpět 🏠

Nove turnikety na stadionu FK Teplice

Srpen 2019
Na stadionu FK Teplice byl doplněn přístupový systém o 4 turnikety za účelem zkapacitnění průchodu návštěvníků na stadion.

Vjezd do arealu DSV

Červenec 2019
Pro výrobní a logistický závod DSV jsme dodali systém kontrolovaného vjezdu pro kamiony. Konrola probíhá pomocí venkovního bezobslužného kiosku.

Cukrovarnicky palac

Červenec 2019
Pro připravovanou rekonstrukci Cukrovarnického paláce jsme vypracovali bezpečnostní studii.

Skanska - Letňany

Červen 2019
Pro areál Skanska v pražských Letňanech jsme dodali a nainstalovali teleskopickou šestimetrovou bránu s ovládáním na mobilní telefon a dálkový ovladač.

Stavba - Bratislava

Květen 2019
V květnu 2019 jsme realizovali řízení a kontrolu vjezdu do nově vybudovaného podniku Swissform v Nové Roli.

Stavba - Bratislava

Březen 2019
V březnu 2019 začala výstavba nemocnice Bory u Bratislavy. Pro kontrolu pracovníků stavby jsme dodali vysoký turniket s přístupovým systémem "site gate" pro stavby.

Zimní stadion Teplice

Únor 2019
V únoru 2019 byl předán do užívání automatický pokladní systém kontroly vstupu na zimním stadionu v Teplicích. Tento systém skýtá dvě automatiké pokladny a dva turnikety.

Johnson Controls Batteries

Leden 2019
Pro nové skladovací prostory firmy Johnson Controls Batteries jsme nainstalovali kontrolovaný vstup zaměstnanců. Jeden dvojitý tripodový turniket doplněný o branku.

DB Schenker

Leden 2019
Začali jsme pěkně z ostra, 2. ledna jsme nainstalovali turniket v objektu DB Schenker ve Stránčicích. Jedná se o senzorovou bariérou kontrolovaný přístup do prostor skladů.

Národní muzeum

Prosinec 2018
Před Vánocemi je připraven ke spuštění přístupový systém turniketového vstupu do výstavních prostor Národního muzea. Akceptace vstupenky s čárovým kódem (mobil, tablet) v kombinaci s bezkontaktní permanentní kartou (RFID). Systém přebírá informace z prodejního systému Národního muzea.

PVA Expo Letnany

Říjen 2018
Osazení venkovního vstupu třemi turnikety a jednou otočnou brankou a instalace mobilního přístupového systému, skládajícího se z pěti turniketů a jedné otočné branky. Systém je mobilní, jelikož je instalován do přemístitelných podlážek.

Více fotografií

zamek lednice-hlohovec

2018
Placené parkování na mince, placený vstup na toalety s tiskem voucheru.

Více fotografií

motel pavov

2018
Placený vstup na toalety v motelu Pávov, který se nachází na dálnici D1 km 112 směr Brno. Tisk voucheru na slevu v restauraci.

Více fotografií

kostka jindrichuv hradec

2018
V roce 2018 byla realizována zakázka placeného vstupu na toalety v Jindřichově Hradci. Dvě senzorové bariéry s mincovníky a tiskárnami účtenek.

Více fotografií

obchodni centrum hora sv sebastiana

2018
V roce 2018 byl instalován systém placeného vstupu na toalety v obchodním centru na Hoře Sv. Šebastiána.