Firemní logo TGB entrance, s. r. o.

Sortiment v této kategorii skýtá standardní produkty z řad vstupních systémů. Vzhledem k současné situaci jsou tyto produkty doplněny o prvky, které vyžadují dodržování základních hygienických standardů. Sekce tak například obsahuje turnikety doplněné o desinfekční box nebo termokameru. V případě desinfekčního boxu turniket neuvolní průchod, dokud nedojde k inicializaci desinfekčního procesu. Tato sestava může být doplněna o nášlapnou desku. Termokamera nabízí možnost měření teploty a rozpoznání obličeje. Pokud je teplota mimo povolený rozsah, turniket opět neuvolní průchod. Pro maximální bezpečnost lze systém nakombinovat a zahrnout všechny zmíněné prvky.

Stojan s teploměrem a desinfekčním boxem
Rychlé měření teploty a desinfekce rukou, navíc v provedení, které usnadňuje manipulaci s jednotkou! Teploměr je umístěn nad desinfekčním boxem, k jeho aktivaci stačí přiložit zápěstí.

pdf Informační list
Kontaktní formulář

Termokamera s rozpoznáním obličeje
Přístupový systém s napojením na termokameru. Pro měření teploty kamera využívá vysoce přesné infračervené senzory.

pdf Informační list
Kontaktní formulář

Desinfekce rukou
Přístupový systém s napojením na desinfekční box. Turniket uvolní průchod až ve chvíli, kdy dojde k inicializaci desinfekčního procesu (vložení rukou do otvorů v desinfekčním boxu). Systém je možné doplnit o nášlapnou desku, která ještě zpřísní podmínky pro uvolnění turniketu.

pdf Informační list
Kontaktní formulář

Termokamera a desinfekční box
Přístupový systém propojený s kontrolou teploty průchozích osob a boxem na desinfekci rukou, popřípadě s nášlapnou deskou. Jedná se o komplexní řešení v rámci hygienických opatření.

pdf Informační list
Kontaktní formulář