Firemní logo TGB entrance, s. r. o.
Napište nám
tgb@tgb-entrance.cz
Volejte

Scanner podvozků projíždějících vozidel

Jedná se o systém pro areály, které vyžadují kontrolu podvozků vozidel při příjezdu, jako jsou například letiště, ambasády, velkokapacitní významné události atp. Prostředkem kontroly je scanner, zabudovaný do vozovky. Tento scanner je zvládne spolehlivě zkontrolovat a vyhodnotit podvozek projíždějícího vozidla.

Systém se skládá ze scanneru (kamera, přisvicující LED světlo, modul pro adaptaci rychlosti vozidla, spouštěcí modul), indukční smyčky a jeho napojení na vjezdový systém areálu.

Nosnost scanneru je 50 tun, je certifikován ochranou IP68.

Maximální rozlišení fotografií scanneru je 2048*16800, s širokým úhlem záběru 180°. Objektiv snímače je vyráběn na zakázku, zajišťuje perfektní ostrost obrázků, korekci zkreslení a zpřesnění zobrazení.

Detail snímku podvozku projíždějícího vozidla

Modul pro adaptaci rychlosti vozidla synchronizuje rychlost skenování s rychlostí projíždějícího vozidla, čímž minimalizuje zkreslení obrazu. Modul dokáže pracovat s vozidly jedoucími jak pomalu, tak rychle (výrobce udává maximální rychlost skenovaného vozidla až 120 km/h!), i s vozidly zrychlujícími či zpomalujícími.

Software systému podporuje vyhledávání podle RZ, dvousměrnou detekci, prohlížení přes webové rozhraní, umístění na black/white list a další.

Příklad snímků ze scanneru:

Příklady vozidel a snímků jejich podvozků

Fotky

Vjezd do areálu chráněný kamerou, automatickou závorou a v neposlední řadě scannerem podvozků Vjezdová závora se semaforem Samotný scanner podvozků Detail scanneru podvozků Kamera rozpoznávající RZ vozidel Vjezd a výjezd do/z areálu Scanner a kamera na vjezdu do areálu Scanner a pohled na příjezdovou cestu