Firemní logo TGB entrance, s. r. o.
Napište nám
tgb@tgb-entrance.cz
Volejte

O nás

TGB entrance se zabývá vývojem a výrobou pokladních, vstupenkových a bezpečnostních systémů, projektováním slaboproudých systémů. Dodavatelsky řešíme komplexní zakázkovou činnost od prvotního zadání přes návrh řešení, dodávku, oživení a následný servis.

Mezi hlavní produkty našich systémů patří turnikety (tripody, rotační, karuselové, vysoké), senzorové bariéry (koridory s otočnými nebo zásuvnými křídly), mincovníky (mincovní turnikety), branky, závory, polykače (pohlcovače návštěvních karet) a další.

Servis dodaného zařízení je prováděn pružně po dohodě s uživatelem, po případě na základě servisní smlouvy.

Servisní činnost je prováděna na místě (mechanické zábranné prostředky) nebo vzdáleně v případě softwarových dodávek.

Vjezdová závora v Bratislavě

Příklady realizovaných zakázek

Teleskopická brána pro areál Skanska - Letňany Závory na vjezdu do garáží objektu SmichOff Turniket BASTION na bobové dráze Lipno Automatická závora pro boční vjezd do areálu Mercedes-Benz Truck v pražských Stodůlkách. Vjezdový systém o dvou automatických závorách a kamerách pro rozpoznání RZ vozidel Turniket s desinfekčním boxem a termokamerou Senzorové bariéry typu Slim a branka se skleněným křídlem pro každou ze 4 budov komplexu Coral Office Park Vstupní systém pro jídelnu Vlněna. Senzorové bariéry a detail platebního kiosku Přístupový systém v ZOO Bojnice - 4 turnikety, 4 branky, 5 pokladen (4 původní + 1 nová, automatická) Automatická závora jako kontrola vjezdu do areálu SCANIA Turniket na vstupu do knihovny Akademie věd České republiky Dva dvojité tripodové turnikety na vstupu hostujících fanoušků na stadionu FK Teplice

Slepá mapa realizovaných zakázek

slepa mapa zakázek tgb entrance