Firemní logo TGB entrance, s. r. o.

Průběžně aktualizovaný seznam vybraných realizovaných zakázek TGB entrance. V seznamu níže jsou k vidění realizace vstupních systémů, vjezdových systémů nebo například bezpečnostních systémů. Mechanické zábrany z řad turniketů, závor a dalšího sortimentu jsou vybírány dle přání zákazníka.


Novinka

Stěhujeme se do Letňan!

Od 1. 12. 2021 najdete naší pražskou provozovnu na nové adrese:

  • Beranových 130
  • 199 00  Praha - Letňany
Do 30. 11. 2021 nás tedy stále najdete na původní adrese Argentinská 38 v pražských Holešovicích.

Říjen 2021

Výrobní podnik domácích spotřebičů Mora

V říjnu jsme instalovali dva tripodové turnikety TWIX k hlavnímu vstupu a jeden vysoký plnorozměrový turniket SESAME na nákladovou vrátnici výrobního podniku MORA.

Září 2021

Ústav chemických procesů AV ČR

V září byl dále instalován turniket do vstupní vrátnice se zvláštní konstrukcí pro průhod kola a byla vyměněna automatická závora pro vjezd zaměstnaneckých vozidel. Ovládání je řízeno přístupovým a docházkovým systémem firmy Advent s mobilní aplikací pro otevření závory.

Září 2021

Securitas FK Teplice

V září byl rozšířen systém vstupů na stadion FK Teplice, rozšíření se týkalo vstupu "Hosté". Umístěny zde byly dva dvojité motorické turnikety se čtečami čárových nebo QR kódů.

Září 2021

Pálffyho palác Svätý Jur

V měsíci září byl předán do provozu systém zabezpečení vjezdu pomocí dvou výsuvných sloupků do objektu Pálffyho paláce ve Svätém Juru. Ovládání dálkovými ovladači.

Srpen 2021

Knihovna Akademie věd ČR

v srpnu jsme nainstalovali turniket typu HSB E10 na vstup do knihovny AV ČR. Jedná se o automatizovaný průchod osob s průkazkou čtenáře a navazuje na již dodaný odchodový bezpečnostní turniket, který hlídá osoby a případnou krádež knih.

Srpen 2021

Servisní středisko SCANIA

Automatizovaný vjezd do servisního střediska SCANIA Ústní nad Labem. Automatická závora pro hlídání denního provozu servisního střediska, vjezd a výjezd vozidel po kontrole registrační značky. Bezpečnost je zajištěna solární infrazávorou a indukční smyčkou.

Srpen 2021

Hotel Green Paradise Březová

V srpnu jsme nainstalovali žetonový turniket pro hotelové hosty pro vstup do wellness centra. Turniket TWIX All-in-one s mincovníkem na žetony, odchod je na bezdotykové tlačítko.

Srpen 2021

Novinka!

K 25 letému výročí zahájení výroby turniketů si výrobce nadělil dárek v podobě nového designu tripodového turniketu pod názvem ONYX! Obě verze (S a M) jsme pro Vás vyvěsili mezi tripodové turnikety, kde už jsou k dispozici i informační listy.

Červenec 2021

Koupaliště Hostinné

Do začátku letní sezóny se finišoval projekt přestavby letního koupaliště Hostinné a k 10. červenci byl předán kompletní vstupní, vstupenkový a bufetový systém. Vstup probíhá na základě přiložení bezkontaktních náramkových čipů, se kterými se platí i v místním bufetu. U pokladny je přítomen infoterminál, kde je možno zkontrolovat zůstatek vlastního účtu každého návštěvníka. Infoterminál zároveň slouží jako docházkový terminál pro zaměstnance. Z mechanických zábran systém obsahuje jeden obousměrný tripodový turniket a automatickou branku.

Červen 2021

ŽST Strakonice

V rámci rekonstrukce ŽST Strakonice byla dodána senzorová bariéra s mincovníkem a euroklíčem pro handicapované. Sestava je turniket, mincovník, bankovní terminál, displej a euroklíč.
Červen 2021
Alšova Jihočeská Galerie Hluboká nad Vltavou. Průchod mezi expozicemi je oddělen rotačním turniketem STAR TS. Ve směru prohlídky je průchod volný, opačným směrem je uvolněn pouze zaměstnancům AJG s platnými čipovými přívěšky. Pro ukotvení turniketu byl zbudován falešný schod.


Červen 2021
Se zahájením letní sezóny provozu koupališť jsme předali do provozu vstupní systém Koupaliště Březiněves. Turniket, branka a pokladna jsou umístěny v přenosném kontejneru, vstup je umožněn na bezkontaktní náramkové čipy. Odchod je automatický po vložení čipu do polykače.


Více fotografií

Květen 2021
Před pár měsíci jsme s Vámi sdíleli realizaci přístupového systému pro ZOO Bojnice. Tento přístupový systém v ZOO Bojnice byl doplněn o samoobslužnou pokladnu (kiosek), čímž jsme navýšili kapacitu průchodu systémem. A protože nám počasí přálo, doplňujeme fotky celého přístupového systému.


Více fotografií

Duben 2021
V dubnu byla dále realizována výměna turniketu pro bezkontaktní přístupový systém atrakce vodního lyžování na přehradě Sĺňava u Piešťan. Celonerezový motorický turniket je vystaven extrémnímu počasí, zvláště v horkých letních měsících, a proto je dovybaven chladícím ventilátorem.


Více fotografií

Duben 2021
Stavební firma Metrostav si připravila převozní stavební buňku jako vstup na stavby a my jsme ji vybavili vysokým turniketem s přístupovým systémem pro zaměstnance stavby. Celá buňka je přenositelná jeřábem a bude používána pro jednotlivé stavby. Je zde instalován celonerezový vysoký motorický turniket s RFID systémem na stavbu s ovládáním přes webové rozhraní.


Více fotografií

Duben 2021
V dubnu byl realizován kontrolovaný vjezd do resortu Stará Lesná ve Vysokých Tatrách. Je instalována průmyslová závora EVA 5 s dálkovým ovládáním a GSM modulem.


Více fotografií

Březen 2021
Jako další z březnových zakázek byl předán do užívání systém kontroly vstupu do jídelny Vlněna. Automatický vstup a konzumace na bezkontaktní kartu, platba probíhá v automatickém kiosku, kontrola uhrazení konzumace probíhá u odchodového turniketu.

    Technická sestava:
  • automatický vydavač karet,
  • automatický sběrač karet,
  • vstupně výstupní senzorové bariéry,
  • automatický platební kiosek.


Březen 2021
V březnu jsme dále realizovali automatický vjezd do soukromé firmy v Benešově u Prahy. Vjezd (závora) je řízen kamerou s rozpoznáním RZ, odjezd je automatický na indukční vozidlovou smyčku.

Březen 2021
V březnu byl nainstalován vysoký bezdozorový turniket pro výrobní podnik SANKO Gosei. Provedení je motorické celonerezové, průchod přes turniket je uvolněn proti přiložení platné přístupové karty (čipu).

Únor 2021
V únoru jsme dále nainstalovali vysoký bezdozorový turniket do bočního vstupu Mercedes Hradec Králové. Provedení je motorické celonerezové, průchod přes turniket je uvolněn proti ověření otisku palce na biometriké čtečce.

Leden 2021
V lednu byly nainstalovány turnikety společně s pokladním systémem v ZOO Bojnice. Dodávka obsahovala 4 turnikety, 4 branky a 4 pokladny. Vstupy na čárový nebo QR kód.

Leden 2021
Komplex kancelářských budov Coral Office Park Nové Butovice prošel celkovým omlazením včetně přístupových turniketů. Byly zde dodány moderní senzorové bariéry v provedení Slim. Pro návštěvy je nainstalována aplikace vstupu přes QR kódy umístěné v mobilním telefonu. Celkem bylo dodáno 8 senzorovch bariér a 4 vstupní branky se skleněnými křídly (typ GS).

Prosinec 2020
Pro zdravotnické zařízení na Praze 1 jsme instalovali vstupní zábrany včetně přístupu na čárový kód a RFID. Vstup se skládá ze dvou vstupních branek typu GS, dvou sloupků a jednoho polykače vstupních karet.

Listopad 2020
V muzeu zeměpanského hrádku Vlašský dvůr v Kutné Hoře jsme realizovali zakázku kontrolovaného vstupu. Systém obsahuje 3 vstupní branky typu GS se čtečkami čárových kódů.

Listopad 2020
V hlavním vstupu do areálu Nemocnice Hořovice byl instalován turniket s desinfekčním boxem (pdf) doplněným o kameru na snímání teploty. Tento turniket už zvládl kromě desinfekce nespočtu rukou i premiérové působení před kamerou v reportáži TV Nova! V hlavní roli ho sice zastínil roztomilý robot, ale při vstupu do areálu nemocnice tvoří tito dva nerozlučnou dvojku!

Říjen 2020
V průběhu října jsme dále instalovali turniket s termokamerou a desinfekčním boxem (pdf) pro firmu Karton Servis.

Říjen 2020
V říjnu jsme realizovali vjezd do objektu Čechofracht v pražské Hostivaři. Systém obsahuje 2 vjezdové závory, doplněné o kamery pro rozpoznání RZ vozidel, které urychlují a usnadňují provoz celého systému!

Novinka
Novinka v sortimentu vstupních branek! Nyní nabízíme branku se siluetou dítěte pro bezlpatný vstup Vašich ratolestí!

Září 2020
V měsíci září byl nainstalován systém placeného vstupu na WC v tržnici Dragon v Chebu Sv. Kříž. Jde o systém motorického turniketu (oblíbená varianta Bastion) s mincovníkem akceptujícím Kč a €. Turniket je doplněn Antivandal klávesnící pro vstup zaměstnanců!

Září 2020
V měsíci září byl nainstalován vjezdový systém do objektu Ridera Most. Automatická závora se záclonkami, domácí telefon a přístupový karetní systém.

Srpen 2020
V srpnu jsme nainstalovali vysoký turniket s průchodem pro kolo k bočnímu vstupu pro zaměstnance firmy Magna Exteriors v Nymburce.

Červenec 2020
Na konci července došlo v areálu Mercedes-Benz Truck v pražských Stodůlkách k doplnění bočního vjezdu o automatickou závoru.

Červenec 2020
Generální repase dvou tripodových turniketů. Staré turnikety byly repasovány výměnou řídící jednotky a celého pohonného ústrojí. Z původního turniketu zůstalo pouze šasi. Postupně byly repasovány dva ze čtyř turniketů.

Duben 2020
Osazení vjezdu k nové administrativní budově Mercedes-Benz Truck v pražských Stodůlkách dvěma závorami. Otevírání pomocí kamery s rozpoznáváním RZ vozidel. Více na našem facebooku.

Březen 2020
V měsíci březnu jsme nainstalovali zadní bezobslužný průchod obchodního oddělení pivovaru Staropramen. Jedná se o senzorovou bariéru se skly, vysokými 1800 mm.

Březen 2020
Venkovní bezobslužný turniket pro průchod zaměstnanců z parkoviště osobních vozidel do areálu výrobního podniku CPI Energo.

Únor 2020
V průběhu zimy instalujeme vstupní a parkovací systém pro Fit Centrum Gymit! Turnikety jsou osazeny do vstupů k jednotlivým sportovištím a to včetně wellness zóny. Parkovací systém zahrnuje počítání vozidel a odjezd tzv. "katrem".

Leden 2020
V lednu byla provedena výměna turniketů na bobové dráze Lipno. Zárověň byla provedena reinstalace řídícího systému.

Leden 2020
Bratislavské sídlo Tesca jsme v lednu osadili třemi senzorovými bariérami. Čtečky bezkontaktních karet jsou umístěny pod sklem turniketu a neruší tak celkový vizuální dojem.

Leden 2020
Dvojice vjezdových závor s hlídáním výšky vozidla pro areál Mercedes-Benz Truck. Závora na fotce disponuje takovými rozměry, že se nám ani nevešla do záběru (9 m).

Listopad 2019
Pro hlavní vstup centrály Tesco sídlící v pražském nákupním centru Eden jsme instalovali vstupní turnikety.

Budova nemocnice v Sedlčanech

Říjen 2019
V říjnu jsme mimo jiné vypracovali projekt slaboproudu pro nemocnici v Sedlčanech. Projekt se týkal tří budov a dohromady deseti pater.

Říjen 2019
Pro SVJ U Strže jsme instalovali závoru k vjezdu na parkoviště, automatické pohony dveří a digitální zvonkové tablo.

Říjen 2019
Pro muzeum Antonína Dvořáka v Nelahozevsi jsme připravili projekt slaboproudu.

Říjen 2019
Na pražském Smíchově jsme instalovali turnikety a vjezdové závory pro nově vybudovaný objekt SmichOff.

Srpen 2019
Na stadionu FK Teplice byl doplněn přístupový systém o 4 turnikety za účelem zkapacitnění průchodu návštěvníků na stadion.

Červenec 2019
Pro výrobní a logistický závod DSV jsme dodali systém kontrolovaného vjezdu pro kamiony. Konrola probíhá pomocí venkovního bezobslužného kiosku.

Červenec 2019
Pro připravovanou rekonstrukci Cukrovarnického paláce jsme vypracovali bezpečnostní studii.

Červen 2019
Pro areál Skanska v pražských Letňanech jsme dodali a nainstalovali teleskopickou šestimetrovou bránu s ovládáním na mobilní telefon a dálkový ovladač.

Květen 2019
V květnu 2019 jsme realizovali řízení a kontrolu vjezdu do nově vybudovaného podniku Swissform v Nové Roli.

Březen 2019
V březnu 2019 začala výstavba nemocnice Bory u Bratislavy. Pro kontrolu pracovníků stavby jsme dodali vysoký turniket s přístupovým systémem "site gate" pro stavby.

Únor 2019
V únoru 2019 byl předán do užívání automatický pokladní systém kontroly vstupu na zimním stadionu v Teplicích. Tento systém skýtá dvě automatiké pokladny a dva turnikety.

Leden 2019
Pro nové skladovací prostory firmy Johnson Controls Batteries jsme nainstalovali kontrolovaný vstup zaměstnanců. Jeden dvojitý tripodový turniket doplněný o branku.

Leden 2019
Začali jsme pěkně z ostra, 2. ledna jsme nainstalovali turniket v objektu DB Schenker ve Strančicích. Jedná se o senzorovou bariérou kontrolovaný přístup do prostor skladů.

Prosinec 2018
Před Vánocemi je připraven ke spuštění přístupový systém turniketového vstupu do výstavních prostor Národního muzea v Praze. Akceptace vstupenky s čárovým kódem (mobil, tablet) v kombinaci s bezkontaktní permanentní kartou (RFID). Systém přebírá informace z prodejního systému Národního muzea.

Říjen 2018
Osazení venkovního vstupu třemi turnikety a jednou otočnou brankou a instalace mobilního přístupového systému, skládajícího se z pěti turniketů a jedné otočné branky. Systém je mobilní, jelikož je instalován do přemístitelných podlážek.

Více fotografií

2018
Placené parkování na mince, placený vstup na toalety s tiskem voucheru.

Více fotografií

2018
Placený vstup na toalety v motelu Pávov, který se nachází na dálnici D1 km 112 směr Brno. Tisk voucheru na slevu v restauraci.

Více fotografií

2018
V roce 2018 byla realizována zakázka placeného vstupu na toalety v Jindřichově Hradci. Dvě senzorové bariéry s mincovníky a tiskárnami účtenek.

Více fotografií

2018
V roce 2018 byl instalován systém placeného vstupu na toalety v obchodním centru na Hoře Sv. Šebastiána.