Firemní logo TGB entrance, s. r. o.
Napište nám
tgb@tgb-entrance.cz
Volejte

Aktuality 2024

Seznam vybraných realizovaných zakázek TGB entrance za rok 2024. V seznamu níže jsou k vidění realizace vstupních systémů, vjezdových systémů nebo například bezpečnostních systémů. Mechanické zábrany z řad turniketů, závor a dalšího sortimentu jsou vybírány dle přání zákazníka.

Přesun všeho majetku a zásob na novou adresu - Obchodní 2829/1, 193 00 Praha 20 - Horní Počernice
Červenec 2024

Stěhujeme se na novou adresu!

Nově nás najdete na adrese Obchodní 2829/1, 193 00 Praha 20 v Horních Počernicích. Mapu najdete na stránce s kontakty.

Senzorová bariéra Sweeper u vstupu do kinosálu
Červen 2024

Kino Kolín - vstupní systém

Podobně jako v Chodově a Kadani jsme už i v Kolíně instalovali vstupní systém pro místní kino. Dodávkou byla senzorová bariera Sweeper (tentokrát bez branky) s napojením na pokladní systém.

Vjezdová závora s břevnem o délce 7,5 m
Duben 2024

Nemocnice Liberec - vjezdový systém

Areál stavby nemocnice Liberec byl osazen vjezdovým systémem, v hlavní roli automatická vjezdová závora s břevnem délky 7,5 m. Závora je ovládána dálkovými ovladači a pultem ruční obsluhy.

Nový vysoký plnorozměrový turniket SESAME
Duben 2024

Výměna vysokého turniketu

V dubnu byl dále pro firmu Bupak instalován vysoký turniket, který tak nahradil původního dosluhujícího kolegu (stále je řeč o turniketu). Je motorický a celonerezový.

Senzorová bariéra s automatickou branou na vstupu do kina Kadaň
Duben 2024

Automatický vstup do kina Kadaň

V měsíci dubnu jsme nainstalovali automatizovaný vstup do kina Kadaň. Dodávkou byla senzorová bariera Sweeper s automatickou brankou, řízením vstupu se čtečkou QR kódu a napojením na pokladní systém.

Vjezdová brána s posuvným křídlem - ovládání z recepce areálu
Březen 2024

Meuss Jirkov - zabezpečení vjezdu do areálu, druhá fáze

Druhá část zakázky zabezpečení areálu Meuss Jirkov skýtala instalaci robustních bezpečnostních vrat s posuvným křídlem o délce 6+2 m (6 m je vlastní délka křídla, 2 m potom přesahující závaží). Brána je ovládána dálkově z recepce areálu.

Vjezdová závora ovládaná kamerou pro čtení RZ vozidel
Únor 2024

Meuss Jirkov - zabezpečení vjezdu do areálu

Vjezd do areálu Meuss Jirkov jsme v lednu zabezpečili automatickou závorou Ben L, průjezd je kontrolován kamerou pro rozpoznání RZ vozidel. Závora je osazena interkomem pro komunikaci s vrátnicí areálu, odkud může obsuha manuálně (pomocí tlačítka) uvolnit průjezd. Zárova se zavře automaticky potom co vozidlo sjede z indukční smyčky.

Více fotografií