Firemní logo TGB entrance, s. r. o.
Napište nám
tgb@tgb-entrance.cz
Volejte

Aktuality 2020

Seznam vybraných realizovaných zakázek TGB entrance za rok 2020. V seznamu níže jsou k vidění realizace vstupních systémů, vjezdových systémů nebo například bezpečnostních systémů. Mechanické zábrany z řad turniketů, závor a dalšího sortimentu jsou vybírány dle přání zákazníka.

Branka a senzorová bariéra na vstupu do zdravotnického zařízení
Prosinec 2020

Sante

Pro zdravotnické zařízení na Praze 1 jsme instalovali vstupní zábrany včetně přístupu na čárový kód a RFID. Vstup se skládá ze dvou vstupních branek typu GS, dvou sloupků a jednoho polykače vstupních karet.

Vstupní branka typu GS u jednoho z placených vstupů v muzeu v Kutné Hoře
Listopad 2020

Zeměpanský hrádek Vlašský Dvůr

V muzeu zeměpanského hrádku Vlašský dvůr v Kutné Hoře jsme realizovali zakázku kontrolovaného vstupu. Systém obsahuje 3 vstupní branky typu GS se čtečkami čárových kódů.

Turniket s desinfekčním boxem a termokamerou pro měření teploty
Listopad 2020

Nemocnice Hořovice

V hlavním vstupu do areálu Nemocnice Hořovice byl instalován turniket s desinfekčním boxem (pdf) doplněným o kameru na snímání teploty. Tento turniket už zvládl kromě desinfekce nespočtu rukou i premiérové působení před kamerou v reportáži TV Nova! V hlavní roli ho sice zastínil roztomilý robot, ale při vstupu do areálu nemocnice tvoří tito dva nerozlučnou dvojku!

Více fotografií
Vjezdový systém o dvou automatických závorách a kamerách pro rozpoznání RZ vozidel
Říjen 2020

Čechofracht

V říjnu jsme realizovali vjezd do objektu Čechofracht v pražské Hostivaři. Systém obsahuje 2 vjezdové závory, doplněné o kamery pro rozpoznání RZ vozidel, které urychlují a usnadňují provoz celého systému!

Branka se siluetou dítěte jako novinka v sortimentu vstupních branek!
Září 2020

Novinka

Novinka v sortimentu vstupních branek! Nyní nabízíme branku se siluetou dítěte pro bezlpatný vstup Vašich ratolestí!

Systém placeného vstupu na WC v tržnici Dragon
Září 2020

Tržnice Dragon

V měsíci září byl nainstalován systém placeného vstupu na WC v tržnici Dragon v Chebu Sv. Kříž. Jde o systém motorického turniketu (oblíbená varianta Bastion) s mincovníkem akceptujícím Kč a €. Turniket je doplněn Antivandal klávesnící pro vstup zaměstnanců!

Automatická závora se zácklonkami v objektu Ridera Most
Září 2020

Ridera Most

V měsíci září byl nainstalován vjezdový systém do objektu Ridera Most. Automatická závora se záclonkami, domácí telefon a přístupový karetní systém.

Magna Exteriors - osazení vstupu vysokým turniketem s průchodem pro kolo
Srpen 2020

Magna Exteriors

V srpnu jsme nainstalovali vysoký turniket s průchodem pro kolo k bočnímu vstupu pro zaměstnance firmy Magna Exteriors v Nymburce.

Nová automatická závora pro boční vjezd do areálu Mercedes-Benz Truck v pražských Stodůlkách
Červenec 2020

Mercedes-Benz Truck

Na konci července došlo v areálu Mercedes-Benz Truck v pražských Stodůlkách k doplnění bočního vjezdu o automatickou závoru.

Dva turnikety zleva jsou původní, poslední napravo s číslem 4 je repasovaný
Červenec 2020

Generální repase

Generální repase dvou tripodových turniketů. Staré turnikety byly repasovány výměnou řídící jednotky a celého pohonného ústrojí. Z původního turniketu zůstalo pouze šasi. Postupně byly repasovány dva ze čtyř turniketů.

Závora pro intenzívn provoz - otevírání pomocí kamery s rozpoznáváním RZ vozidel
Duben 2020

Mercedes-Benz Truck

Osazení vjezdu k nové administrativní budově Mercedes-Benz Truck v pražských Stodůlkách dvěma závorami. Otevírání pomocí kamery s rozpoznáváním RZ vozidel. Více na našem facebooku.

Turniket SWEEPER - Senzorová bariéra se skleněnými otočnými křídly doplněna o koridor tvořený dvěma skleněnými tabulemi
Březen 2020

Staropramen

V měsíci březnu jsme nainstalovali zadní bezobslužný průchod obchodního oddělení pivovaru Staropramen. Jedná se o senzorovou bariéru se skly, vysokými 1800 mm.

Vysoký plnorozměrový turniket SESAME
Březen 2020

CPI Energo

Venkovní bezobslužný turniket pro průchod zaměstnanců z parkoviště osobních vozidel do areálu výrobního podniku CPI Energo.

Oblíbený typ turniketu - BASTION - v dvojitém provedení
Únor 2020

Fit Centrum Gymit!

V průběhu zimy instalujeme vstupní a parkovací systém pro Fit Centrum Gymit! Turnikety jsou osazeny do vstupů k jednotlivým sportovištím a to včetně wellness zóny. Parkovací systém zahrnuje počítání vozidel a odjezd tzv. "katrem".

Turniket BASTION - rychlý, svižný, efektivní
Leden 2020

Bobová dráha Lipno

V lednu byla provedena výměna turniketů na bobové dráze Lipno. Zárověň byla provedena reinstalace řídícího systému.

Turniket SWEEPER - senzorová bariéra se skleněnými otočnými křídly, která byla v době instalace schována ve vrstvě polystyrenu, aby nedošlo k jejich poškození
Leden 2020

Tesco Bratislava

Bratislavské sídlo Tesca jsme v lednu osadili třemi senzorovými bariérami. Čtečky bezkontaktních karet jsou umístěny pod sklem turniketu a neruší tak celkový vizuální dojem.

První polovina ramena závory v areálu Mercedes-Benz Truck v pražských Stodůlkách
Leden 2020

Mercedes-Benz Truck

Dvojice vjezdových závor s hlídáním výšky vozidla pro areál Mercedes-Benz Truck. Závora na fotce disponuje takovými rozměry, že se nám ani nevešla do záběru (9 m).