Firemní logo TGB entrance, s. r. o.
Napište nám
tgb@tgb-entrance.cz
Volejte

Aktuality 2021

Seznam vybraných realizovaných zakázek TGB entrance za rok 2021. V seznamu níže jsou k vidění realizace vstupních systémů, vjezdových systémů nebo například bezpečnostních systémů. Mechanické zábrany z řad turniketů, závor a dalšího sortimentu jsou vybírány dle přání zákazníka.

Prosinec 2021

CTPark Cheb

Pro vstup do areálu investora CTP (CTPark Cheb) byl instalován dvojitý vysoký turniket v celonerezovém motorickém provedení. Slouží jako průchod pro zaměstnance (kontrola vstupu do areálu), jedná se o bezdozorový turniket typu SESAME Double.

Prosinec 2021

Spolchemie Ústí nad Labem

Na přelomu lisopadu a prosince byl nainstalován turniket s nerezovým zábradlím pro vstup do objektu Spolchemie Ústí nad Labem. Motorický turniket typu BASTION s panikovým průchodem. Turniket je ovládán docházkovým systémem Anette, záložně pultem ručního ovládání z recepce.

Říjen 2021

Výrobní podnik domácích spotřebičů Mora

V říjnu jsme instalovali dva tripodové turnikety TWIX k hlavnímu vstupu a jeden vysoký plnorozměrový turniket SESAME na nákladovou vrátnici výrobního podniku MORA.

Září 2021

Ústav chemických procesů AV ČR

V září byl dále instalován turniket do vstupní vrátnice se zvláštní konstrukcí pro průhod kola a byla vyměněna automatická závora pro vjezd zaměstnaneckých vozidel. Ovládání je řízeno přístupovým a docházkovým systémem firmy Advent s mobilní aplikací pro otevření závory.

Září 2021

Securitas FK Teplice

V září byl rozšířen systém vstupů na stadion FK Teplice, rozšíření se týkalo vstupu "Hosté". Umístěny zde byly dva dvojité motorické turnikety se čtečami čárových nebo QR kódů.

Září 2021

Pálffyho palác Svätý Jur

V měsíci září byl předán do provozu systém zabezpečení vjezdu pomocí dvou výsuvných sloupků do objektu Pálffyho paláce ve Svätém Juru. Ovládání dálkovými ovladači.

Září 2021

Spejbl Gym

Vyhlášená tělocvična bojových umění Spejbl Gym byla na vstupu osazena mincovním turniketem s pokladním systémem permanentních vstupenek. Vstup do tělocvičny je na kartu předplatitele nebo jednorázový průchod za 50 Kč. Odchod je ovládán pomocí bezdotykového tlačítka.

Více fotografií
Srpen 2021

Knihovna Akademie věd ČR

V srpnu jsme nainstalovali turniket typu HSB E10 na vstup do knihovny AV ČR. Jedná se o automatizovaný průchod osob s průkazkou čtenáře a navazuje na již dodaný odchodový bezpečnostní turniket, který hlídá osoby a případnou krádež knih.

Srpen 2021

Servisní středisko SCANIA

Automatizovaný vjezd do servisního střediska SCANIA Ústní nad Labem. Automatická závora pro hlídání denního provozu servisního střediska, vjezd a výjezd vozidel po kontrole registrační značky. Bezpečnost je zajištěna solární infrazávorou a indukční smyčkou.

Srpen 2021

Hotel Green Paradise Březová

V srpnu jsme nainstalovali žetonový turniket pro hotelové hosty pro vstup do wellness centra. Turniket TWIX All-in-one s mincovníkem na žetony, odchod je na bezdotykové tlačítko.

Srpen 2021

Novinka!

K 25 letému výročí zahájení výroby turniketů si výrobce nadělil dárek v podobě nového designu tripodového turniketu pod názvem ONYX! Obě verze (S a M) jsme pro Vás vyvěsili mezi tripodové turnikety, kde už jsou k dispozici i informační listy.

Červenec 2021

Koupaliště Hostinné

Do začátku letní sezóny se finišoval projekt přestavby letního koupaliště Hostinné a k 10. červenci byl předán kompletní vstupní, vstupenkový a bufetový systém. Vstup probíhá na základě přiložení bezkontaktních náramkových čipů, se kterými se platí i v místním bufetu. U pokladny je přítomen infoterminál, kde je možno zkontrolovat zůstatek vlastního účtu každého návštěvníka. Infoterminál zároveň slouží jako docházkový terminál pro zaměstnance. Z mechanických zábran systém obsahuje jeden obousměrný tripodový turniket a automatickou branku.

Červen 2021

ŽST Strakonice

V rámci rekonstrukce ŽST Strakonice byla dodána senzorová bariéra s mincovníkem a euroklíčem pro handicapované. Sestava je turniket, mincovník, bankovní terminál, displej a euroklíč.

Červen 2021

Alšova Jihočeská Galerie

Alšova Jihočeská Galerie Hluboká nad Vltavou. Průchod mezi expozicemi je oddělen rotačním turniketem STAR TS. Ve směru prohlídky je průchod volný, opačným směrem je uvolněn pouze zaměstnancům AJG s platnými čipovými přívěšky. Pro ukotvení turniketu byl zbudován falešný schod.

Červen 2021

Koupaliště Březiněves

Se zahájením letní sezóny provozu koupališť jsme předali do provozu vstupní systém Koupaliště Březiněves. Turniket, branka a pokladna jsou umístěny v přenosném kontejneru, vstup je umožněn na bezkontaktní náramkové čipy. Odchod je automatický po vložení čipu do polykače.

Více fotografií
Květen 2021

ZOO Bojnice

Před pár měsíci jsme s Vámi sdíleli realizaci přístupového systému pro ZOO Bojnice. Tento přístupový systém v ZOO Bojnice byl doplněn o samoobslužnou pokladnu (kiosek), čímž jsme navýšili kapacitu průchodu systémem. A protože nám počasí přálo, doplňujeme fotky celého přístupového systému.

Více fotografií
Duben 2021

Sĺňava u Piešťan

V dubnu byla dále realizována výměna turniketu pro bezkontaktní přístupový systém atrakce vodního lyžování na přehradě Sĺňava u Piešťan. Celonerezový motorický turniket je vystaven extrémnímu počasí, zvláště v horkých letních měsících, a proto je dovybaven chladícím ventilátorem.

Více fotografií
Duben 2021

Kontrola vstupu na stavbu - Metrostav

Stavební firma Metrostav si připravila převozní stavební buňku jako vstup na stavby a my jsme ji vybavili vysokým turniketem s přístupovým systémem pro zaměstnance stavby. Celá buňka je přenositelná jeřábem a bude používána pro jednotlivé stavby. Je zde instalován celonerezový vysoký motorický turniket s RFID systémem na stavbu s ovládáním přes webové rozhraní.

Více fotografií
Duben 2021

Vjezd do resortu Stará Lesná

V dubnu byl realizován kontrolovaný vjezd do resortu Stará Lesná ve Vysokých Tatrách. Je instalována průmyslová závora EVA 5 s dálkovým ovládáním a GSM modulem.

Více fotografií
Březen 2021

Grand Kitchen Vlněna

Jako další z březnových zakázek byl předán do užívání systém kontroly vstupu do jídelny Grand Kitchen Vlněna v Brně. Automatický vstup a konzumace na bezkontaktní kartu, platba probíhá v automatickém kiosku, kontrola uhrazení konzumace probíhá u odchodového turniketu (další informace).

Více fotografií
Březen 2021

Benešov u Prahy

V březnu jsme dále realizovali automatický vjezd do soukromé firmy v Benešově u Prahy. Vjezd (závora) je řízen kamerou s rozpoznáním RZ, odjezd je automatický na indukční vozidlovou smyčku.

Více fotografií
Březen 2021

SANKO Gosei

V březnu byl nainstalován vysoký bezdozorový turniket pro výrobní podnik SANKO Gosei. Provedení je motorické celonerezové, průchod přes turniket je uvolněn proti přiložení platné přístupové karty (čipu).

Více fotografií
Únor 2021

Mercedes Hradec Králové

V únoru jsme dále nainstalovali vysoký bezdozorový turniket do bočního vstupu Mercedes Hradec Králové. Provedení je motorické celonerezové, průchod přes turniket je uvolněn proti ověření otisku palce na biometriké čtečce.

Leden 2021

ZOO Bojnice

V lednu byly nainstalovány turnikety společně s pokladním systémem v ZOO Bojnice. Dodávka obsahovala 4 turnikety, 4 branky a 4 pokladny. Vstupy na čárový nebo QR kód.

Leden 2021

Coral Office Park

Komplex kancelářských budov Coral Office Park Nové Butovice prošel celkovým omlazením včetně přístupových turniketů. Byly zde dodány moderní senzorové bariéry v provedení Slim. Pro návštěvy je nainstalována aplikace vstupu přes QR kódy umístěné v mobilním telefonu. Celkem bylo dodáno 8 senzorovch bariér a 4 vstupní branky se skleněnými křídly (typ GS).