Firemní logo TGB entrance, s. r. o.
Napište nám
tgb@tgb-entrance.cz
Volejte

Aktuality 2023

Seznam vybraných realizovaných zakázek TGB entrance za rok 2023. V seznamu níže jsou k vidění realizace vstupních systémů, vjezdových systémů nebo například bezpečnostních systémů. Mechanické zábrany z řad turniketů, závor a dalšího sortimentu jsou vybírány dle přání zákazníka.

Doplnění vjezdu do YC Dyje o systém pro rozpoznání RZ vozidel (kamera je instalována na budově)
Říjen 2023

Yacht Club Dyje - ovládání vjezdu kamerou pro čtení RZ vozidel

V říjnu byl pro Yacht Club Dyje naistalován kamerový systém se čtením RZ vozidel a propojen s rezervačním systémem Drinks. Ubytovaní hosté tak již pro průjezd do areálu nemusí předkládat vstupní kartu, systém automaticky porovná RZ vozidla s databází a případně uvolní průjezd. Závora původní.

Více fotografií
Automatická závora na vjezdu na stavbu průmyslového objektu ve Štětí
Září 2023

Automatická závora - stavba průmyslového objektu Štětí

Na stavbě průmyslového objektu ve Štětí jsme v září instalovali automatickou závoru jako kontrolu vjezdu do areálu. Jedná se o automatickou závorou pro intenzivní provoz s délkou břevna 7 m.

Závora je doplněna o mobilní podpěru břevna - vzhledem k jeho rozměru jde o vítaný prvek. Jako bezpečnostní prvek je instalován spolehlivý víceúčelový radar pro detekci objektů, bránící předčasnému spuštění břevna. Závoru lze dále ovládat pomocí pultu ručního obsluhy a dálkových ovladačů.

Více fotografií
Automatická závora na vjezdu ke zvířecímu útulku v Kolíně
Září 2023

Vjezdový systém - útulek Kolín

Pro městský zvířecí útulek v Kolíně jsme instalovali systém chráněného vjezdu do areálu. Vjezd je osazen automatickou závorou a napojen na kameru pro čtení RZ vozidel.

Pomocí naistalovaného interkomu lze od závory komunikovat s recepcí, kde je zároveň k dispozici ovládání pro uvolnění vjezdu.

Více fotografií
Chráněný průchod a průjezd areálem ANeT - zvýšení bezpečnosti chodců
Srpen 2023

Chráněný průchod a průjezd areálem ANeT

Kvůli zvýšení bezpečnosti chodců v areálu brněnské firmy ANeT, jsme pomocí instalace automatických závor a otočných branek zavedli regulaci pohybu vysokozdvižných vozíků a chodců.

Průjezd vozíků je ve výchozím stavu uvolněn (na semaforu svítí zelená) a průchod chodců naopak uzavřen. Po přiložení zaměstnanecké karty je průjezd uzavřen (semafor přepne na červenou a závory jsou sklopeny) a průchod naopak uvolněn. Prostor průchodu hlídá prostorový radar.

Vstupní turniket do bezobslužné jídelny v budově City Tower na pražské Pankráci
Srpen 2023

City Tower Pankrác - Bezobslužná jídelna

Na přelomu července a srpna byl do provozu uveden systém pro bezobslužné jídelny v objektu City Tower na pražské Pankráci. Systém spočívá ve dvou vstupech, z nichž je každý osazen dvěma senzorovými bariérami Argus A40 s automatickým vydáváním karet s okamžitým založením účtu strávníka, a polykači karet na výstupu a kontrolou zaplacení konzumace.

Systém je doplněn o automatickou pokladnu s bezhotovostním placením. Navíc je zde i možnost platit přes aplikaci Qerko.

Více fotografií
Vstupní turniket TWIX v přemístitelné stavební buňce jako kontrola vstupu na stavbu nového pavilonu Krajské nemocnice Liberec
Červenec 2023

Krajská nemocnice Liberec - vstup na stavbu

V červenci byl dodán první vstup na stavbu nového pavilonu Krajské nemocnice v Liberci. Jedná se o dodávku turniketu na paletě a automatické závory pro vjezd stavebních vozidel.

Vjezdová vrata s otočnými křídly se dočkaly modernizace v podobě motorických pohonů
Červen 2023

Skanska Huntířov - pohon vjezdové brány s otočnými křídly

Stávající vjezdová vrata do areálu betonárky Skanska byly osazeny motory křídlových bran s automatickým denním a nočním otvíráním a s napojením na bezpečnostní službu Securitas.

Vysoký turniket s průchodem pro kolo
Červen 2023

Siemens Trutnov - turniket s průchodem pro kolo

V červnu jsme dodali turniket s průchodem pro kolo do provozovny Siemens Trutnov. Instalován je v bočním bezdozorovém průchodu. Průchod turniketem je uvolněn na přiložení zaměstnanecké karty. Turniket je motorický, obousměrný s vazbou na procházejícícho s kolem.

Turniket byl doplněn o čtečky čárových a QR kódů a displej, který zobrazuje počet návštěvníků
Květen 2023

Kolowratská věž a Vodácké muzeum ve Zruči n. S.

Další květnový úkon spočíval v dodání řízení vstupu do expozice Vodáckého muzea a vyhlídkové Kolowratské věže ve Zruči nad Sázavou. Systém obsahuje čtečky čárových nebo QR kódů a displej, kde je zobrazen počet návštěvníků, což umožňuje kontrolovat současné obsazení v kontextu maximální kapacity věže. Systém je napojený na prodejní systém Colosseum.

Více fotografií
Oba vstup do jídelny stráží dvojité tripodové turnikety BASTION. Tento je doplněn o elektromechanickou branku TS
Květen 2023

Yanfeng Žatec - Jídelna

V květnu byla realizována zakázka pro kontrolovaný vstup do zaměstnanecké jídelny firmy Yanfeng Žatec, která zahrnovala dodání, instalaci a oživení dvojitých motorických turniketů BASTION. Celkem byly realizovány dva vstupy, z nichž jeden je doplněn o elektromechanickou branku pro průjezd vozíčkářů nebo zásobování. Turnikety jsou ovládány přístupovým systémem Johnson Controls.

Více fotografií
Posuvná brána a automatické závory na vjezdu do areálu Schaeffler
Duben 2023

Schaeffler - část 2. - vjezd do objektu

Druhou částí dodávky a montáže pro výrobní podnik Schaeffler bylo zabezpečení vjezdu do areálu, a sice s využitím pojezdové brány (tato brána se otevírá se začátkem ranního provozu) a dvojicí automatických závor, které jsou doplněny o záclonky a osvětlení břevna.

Vjezd je obsluhován karetním systémem Schaeffler, záložně pultem ručního ovládání. Brána má délku 11 m, závory mají délku břeven 3 m a obsluhují zvlášť vjezd a zvlášť výjezd. Bezpečnost proti samovolnému spuštění břeven zajišťují bezdrátové infrazávory (fotobuňky).

Více fotografií
Vstupní turniket SESAME Twin a senzorové bariéry SWEEPER HG
Duben 2023

Schaeffler - část 1. - zaměstanecké vstupy

V dubnu byly dodány a nainstalovány zaměstnanecké vstupy do výrobního závodu Schaeffler Kysucké Nové Mesto. Venkovní vstup je osazen vysokým motorickým celonerezovým dvojitým turniketem typu SESAME Twin (Double), obsluhovaný karetním systémem Schaeffler. Turniket je napojen na požární systém EPS - v případě vyhlášení poplachu jsou turnikety volně průchozí směrem ven ze závodu.

Reprezentační vstup pro vedení a návštěvy je osazen senzorovou bariérou SWEEPER HG, výška křídla 1400 mm, ovládání přístupovým systémem Schaeffler, turniket je napojen na systém EPS - v případě vyhlášení poplachu se dvířka uvolní pro únik osob.

Více fotografií
Pár automatických závor na vjezdu do areálu Scania Jihlava
Duben 2023

Scania Jihlava

V dubnu byly nainstalovány závory k automatickému vjezdu do objektu Scania Jihlava. Závory se otevírají po kontrole RZ vozidel, snímaných kamerou. Instalované závory jsou typu EVA 5 (5 m) se zabezpečením proti pádu břevna na vozidlo pomocí drátových fotobuněk.

Více fotografií
Automatická závora v pivovaru Velké Březno
Duben 2023

Pivovar Velké Březno

V měsíci dubnu byla provedena výměna vjezdové závory nákladové vrátnice pivovaru Velké Březno. Závora je doplněna o záclonky proti podlezení, šířka břevna je 8 m.

Vjezd a vstup na stavbu parkovacího domu na autobusovém nádraží v Příbrami
Březen 2023

DA Příbram - parkovací dům

Pro společnost Metrostav jsme istalovali automatickou závoru a turniket pro zaměstnance na stavbu parkovacího domu Příbram. Turniket je ovládán přístupovým systémem firmy Dobrá Agentura.

Více fotografií
Vstupní turnikety v mobilní stavební buňce na Závodiště Chuchle
Březen 2023

HAST Group

V březnu byl instalován nový vchod na chuchelské závodiště. Vchod tvoří přenosná stavební buňka, kde jsou umístěny dva turnikety a branka. Turnikety budou ovládány čtečkami čárových nebo QR kódů, vytištěných v pokladním systému Závodiště Chuchle.

Více fotografií
Turniket na vstupu do areálu pivovaru Březňák ve Velkém Březně
Březen 2023

Pivovar Velké Březno

V měsíci březnu byl nainstalován vysoký bezobslužný turniket v objektu pivovaru Březňák (Heineken) ve Velkém Březně. Turniket je osazen čtečkami Anet a bude sloužit pro vstup v nočních bezdozorových hodinách.

Více fotografií
Vjezdy do areálu AUTO LOUDA Dolní Počernice jsou nyní osazeny třemi automatickými závorami
Únor 2023

AUTO LOUDA Dolní Počernice

V lednu a únoru byl realizována zakázka kontroly vjezdu do autosalonu AUTO LOUDA v Dolních Počernicích. Jsou zde instalovány dvě automatické závory s břevny o délkách 8 m a jedna závora s břevnem délky 7 m, systém bude provozován na časové relé. Přes den trvale otevřeno, po uzavření autosalonu trvale uzavřeno. Břevna mají výstražná červená LED světla.

Systém také zahrnuje náhradní ovládání pomocí dálkových ovladačů a je vzdáleně dozorován firmou Securitas.

Více fotografií
Vysoký robustní turniket
Únor 2023

Ostrov u Stříbra

V rámci automatizace průjezdu nákladních vozidel a průchodu osob byla provedena rekonstrukce vjezdového prostoru firmy Lear, kde byly k stávájícím závorám doplněny kamery na čtení RZ a instalován vysoký turniket jako kontrola průchodu zaměstnanců.

Více fotografií
Vjezdová závora je nyní doplněna o semafor
Únor 2023

Univerzita Karlova - Jinonice - doplnění

V únoru jsme v rámci doplnění vjezdového systému nainstalovali semafor na tělo automatické závory, která hlídá vjezd do budovy Univerzity Karlovy v pražských Jinonicích

FB příspěvek
Sněhulák svědomitě dohlíží na chod turniketu
Leden 2023

Kino Chodov

Od poloviny ledna budou návštěvníci kina ve městě Chodov na Sokolovsku chodit na projekce filmů bez fyzické kontroly turniketem SWEEPER na svou vstupenku buď vytištěnou a nebo uloženou v chytrém telefonu.

Více fotografií