Firemní logo TGB entrance, s. r. o.
Napište nám
tgb@tgb-entrance.cz
Volejte

Aktuality 2022

Seznam vybraných realizovaných zakázek TGB entrance za rok 2022. V seznamu níže jsou k vidění realizace vstupních systémů, vjezdových systémů nebo například bezpečnostních systémů. Mechanické zábrany z řad turniketů, závor a dalšího sortimentu jsou vybírány dle přání zákazníka.

Prosinec 2022

ČNB Ústí nad Labem

K Vánocům jsme budově ČNB v Ústí nad Labem nadělili 2 tripodové turnikety TWIX s panikovou funkcí, propojené s přístupovým systémem našeho partnera Security Technologies.

Tyto turnikety nahradily ty předchozí, vysloužilé, které tak mohly konečně odejít do křemíkového nebe.

Více fotografií
Prosinec 2022

Yanfeng Žatec

V prosinci jsme provedli výměnu vjezdové závory pro areál Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems - původní závoru se bohužel povedlo někomu nabourat.

Funkcionalita zachována, i nová závora je ovládána zaměstnaneckým karetním systémem.

Listopad 2022

IAC Přeštice

V měsíci listopadu byl dodán a nainstalován vysoký motorický celonerezový turniket SESAME pro lídra automotive, firmu IAC. Slouží ke kontrolovanému průchodu zaměstnanců.

Turniket toho typu má propustnost 25 osob za minutu, je napojen na systém EPS a je obsluhován karetním systémem IAC.

Více fotografií
Listopad 2022

Krytý bazén Vrchlabí

V měsících září až listopad byla realizována stavba krytého bazénu Vrchlabí, kde jsme byli součástí dodavatelského řetězce.

Naší dodávkou byl vstupní a přístupový systém za použití bezkontaktních náramkových čipů, vstupních turniketů (2 tripody, 1 branka), odchodového polykače čipů, 3 ks informačních terminálů pro kontrolu doby pobytu a čísla skříňky a celkem 280 šatních zámků včetně bezpečnostních skříněk na doklady.

Více fotografií
Říjen 2022

Albert Olomouc

V říjnu jsme na stavbu rozšíření skladu Albert v Olomouci dodali turnikety s podlážkou pro snadné přemístění. Cílem je kontrola průchodu zaměstnanců stavby. Turnikety spolupracují s externím systémem přístupové kontroly.

Více fotografií
Říjen 2022

Zimní stadion Lhota u Vsetína

V rámci uživatelského komfortu byly na zimním stadionu Lhota u Vsetína sjednoceny 3 systémy - hotelový, přístupový a systém šatních zámků pod jedno médium, a to náramkový bezkontaktní čip MiFare.

Více fotografií
Září 2022

Průmyslový areál Scania

V září jsme instalovali vjezdový systém pro areál Scania Paskov. Vjezd je osazen automatickou závorou a posuvnoun bránou. Vjezd je řešen externím systémem čtení RZ vozidel, alternativně pak dálkovými ovladači. Brána má delku 10 m, výšku 1,5 m, závora má délku 7 m. Průjezd je chráněn zemními bezpečnostními smyčkami.

Více fotografií
Srpen 2022

Zimní stadion Lhota u Vsetína

V průběhu července a srpna byl realizován projekt přístupového a hotelového systému na zímním stadionu Lhota u Vsetína. Hotelový systém čítá 18 hotelových pokojů, vstupy do wellness centra, celkem 33 zámků typu DormaKaba Confidant.

Vstupní dveře a šatny jsou osazeny klávesovou čtečkou, propojenou online se serverem pomocí WiFi sítě. V areálu je rovněž instalován systém elektronických šatních skříněk, kterých je 91. Do hotelových pokojích byly dále umístěny spořiče energie firmy Hotek, celkem 18 kusů.

Více fotografií
Srpen 2022

LKQ Kunice

V měsíci srpnu proběhla instalace 9 kusů turniketů pro kontrolu vstupu do skladových prostor LKQ Kunice. Objekt je rozdělen do několika sektorů, které jsou turnikety hlídány. Přístupový systém se čtečkami je zabudován do turniketů. Turnikety jsou napojeny na systém EPS.

Více fotografií
Srpen 2022

Univerzita Karlova - Jinonice

Pro Univerzitu Karlovu jsme instalovali systém kontroly vjezdu do areálu v pražských Jinonicích. Systém obsahuje 2 automatické závory a vjezdové sloupky, kde jsou umístěny čtečky přístupového systému, a interkom. Závory jsou z důvodu nízkého průjezdného profilu lomené.

Více fotografií
Červenec 2022

Teplo Chodov

V červenci jsme zabezpečili vjezd k výměníkové stanici firmy Teplo Chodov. Závora je mechanická, doplněná o mechanický zámek.

Více fotografií
Červen 2022

Rohde & Schwarz Vimperk

Ve výrobním areálu Rohde & Schwarz byl rekonstruován vjezd do nákladního prostoru. Jsou zde použity vysoce odolné závory typu Elka, doplněné o záclonky proti podlezení.

O bezpečnost se stará dvojice solárních infrazávor. Ovládání je zabezpečeno z integrovaného pultu centrálního ovládání na recepci plus integrovanými dálkovými ovladači s dlouhým dosahem.

Více fotografií
Červen 2022

ŽST Strakonice - doplnění o zábradlí

V červnu jsme doplnili vstupní senzorovou bariéru ŽST Strakonice (původní aktualita) o další zábradlí. Důvod instalace: zvýšení zabezpečení vstupu.

Více fotografií
Květen 2022

Koupaliště Hostinné

V květnu jsme doplnili přístupový a bufetový systém koupaliště Hostinné o jednu pokladnu. Podrobnosti o originální instalaci najdete v aktualitě z loňského srpna.

Více fotografií
Květen 2022

Vranovská pláž

V měsíci květnu jsme do kempu Vranovská pláž dodali systém vjezdu na registrační značku vozidel návštěvníků. Každý návštěvník s delším pobytem se na recepci zaregistruje (včetně RZ svého vozidla) a následně po dobu pobytu neomezeně vjíždí a vyjíždí bez nutnosti použít vjezdový čip nebo kouzelné slůvko.

Systém obsahuje dvě závory, dvě kamery, správu vozidel (databáze RZ) a napojení na rezervační systém kempu.

Více fotografií
Květen 2022

Objekt PČR

Pátek 13.? Snad se nám nezaseknou všechny turnikety. Ale teď vážně - páteční aktualita je tu.

V květnu jsme vypracovali projekt slaboproudých technologií pro objekt Policie ČR. Úroveň DPS.

Duben 2022

ROCKWOOL Bohumín

Pro stavbu objektu ROCKWOOL v Bohumíně jsme v dubnu instalovali systém kontroly vstupu pro zaměstnance stavby. Jedná se o mobilní provedení tripodového turniketu v kombinaci s přístupovým systémem RON Software. Turniket je instalován na podlážce ve stavební buňce (buňka dodána třetí stranou), což usnadní plánovaný přesun celého systému v průběhu stavby objektu.

Více fotografií
Duben 2022

Implanta Ledeč nad Sázavou

Na přelomu března a dubna jsme pro nově vybudovanou stomatochirurgii Implanta instalovali motorické pohony křídlových i posuvných dveří. Tyto pohony jsou ovládány bezpečnostním radarem a manuálním tlačítkem. Celkem se jedná o pohon pro jedny křídlové a troje posuvné dveře.

Více fotografií
Duben 2022

Velta FreeShop Dolní Poustevna

Vstup na WC je kontrolován turniketem All-in-one, průchod uvolněn na 10 Kč, 50 centů a žetony, odchod uvolněn na bezkontaktní tlačítko.

Více fotografií
Březen 2022

Státní zemědělský intervenční fond

Doplnění/Zdvojení ochrany vjezdu do objektu SZIF na pražském Václavském náměstí. Objekt i vrata jsou památkově chráněna a tudíž bylo třeba vyřešit citlivé zakomponování motorů na vrata. Tato vnější vrata jsou celodenně zavřená (na rozdíl od druhých, vnitřních vrat, která jsou zavřená jen v noci) a jsou ovládána dálkovým ovládáním nebo z recepce objektu. Ovládání je propojeno s vnějšími i vnitřními vraty.

Více fotografií
Únor 2022

Faurecia Písek

V únoru jsme oživovali zaměstnanecký vstup do areálu Faurecia Písek. Demontáž vysloužilých turniketů, jejich ekolikvidace a následná instalace nových. Vstup tedy nyní kontrolují 2 jednoduché plnorozměrové turnikety SESAME, přístupový systém ponechán stávající. Průchod je uvolněn na zaměstnaneckou kartu.

Více fotografií
Únor 2022

FreeOneShop Strážný

FreeOneShop na hraničním přechodu Strážný má nyní jednoduše zpoplatněný vstup na WC. Instalovali jsme zde 2 mincovní automaty, které po uhrazení příslušné částky uvolní průchod dveřmi. Automat přijímá pouze hotovost - mince - a to buď Koruny nebo Eura.

Více fotografií
Leden 2022

Obchodní dům DBK Praha

V lednu byl zprovozněn placený vstup na WC v obchodním domě DBK v Praze 4. Jsou zde instalovány senzorové bariéry, platba mincemi a bankovní kartou, případně pomocí slevového kuponu z prodejen DBK. Odchod je automatický. Systém je nainstalován na WC v 1. PP a ve 4. NP, ve kterém je vstup jak pro pánské, tak pro dámské toalety zvlášť.

Více fotografií
Leden 2022

FreeOneShop Petrovice

FreeOneshop na hraničním přechodu Petrovice má nyní jednoduše zpoplatněný vstup na WC. Instalovali jsme zde mincovní automat, který po uhrazení příslušné částky uvolní průchod dveřmi. Automat přijímá pouze hotovost - mince - a to buď Koruny nebo Eura.